Kurz

Príprava na prijímacie pohovory 2020

Využi príležitosť pripraviť sa na prijímačky s pomocou absolventov, ktorí si prešli tým, čo teba ešte len čaká.

Promo icon for courses

Základné informácie

school
Kurz
Cena: 120€
Miesto: Palisády 57
Deň výučby: sobota
Dĺžka 1 hodiny: 50 minút
Dĺžka 1 stretnutia: 4 x 50 minút
Počet stretnutí: 5
Počet študentov: 8 - 12
Domáce úlohy: áno

Kurz na prijímacie pohovory pozostáva z piatich sobôt, počas ktorých si spolu prejdeme všetky tematické celky zo slovenčiny, matematiky, anglického jazyka a náboženstva a napíšete si prijímačky na nečisto. Každú sobotu, okrem tej piatej, si prejdeme polovicu učiva z daných predmetov. Učivo, ktoré s tebou budeme preberať máme odkonzultované s učiteľmi na škole. Okrem tém z oficiálnych požiadaviek sa zameriame aj na problematické oblasti, s ktorými sa každoročne najviac ľudí trápi.. Veď kedysi sme sa s tým istým potrápili aj my, absolventi.. :)

Sobotňajšie kurzy však nie sú všetko... Okrem nich sme ti pripravili plán na domácu prípravu, ktorý ťa naučí ako si rozplánovať učenie, aby si zvládol prijímačky a potom nebol ani na strednej stratený. Okrem super tipov dostaneš aj úlohy na precvičenie. V týchto úlohách sú najmä cvičenia zo starých prijímačkových testov a im podobné úlohy. Nebudeš preto robiť zbytočnú prácu, ale cielene sa pripravíš na prijímačky.

show_chart
Základy matematiky

Opakovanie matematiky od základov

Cena: 25€
Miesto: Palisády 57
Čas: 4.1. 9:00 - 13:00
Deň výučby: sobota
Dĺžka 1 stretnutia: 4 x 50 minút
Počet stretnutí: 1
Domáce úlohy: áno

Novinkou tento rok je nultý víkend s názvom základy matematiky. Matematika je každoročne najväčším kameňom úrazu pre veľa žiakov, aj keď my veríme, že to tak nemusí byť. Počas tohto víkendu si veľmi ľudsky prejdeme základy zlomkov, goemetrie a ďalších tém. Ak si nie si istý svojimi schopnosťami z matematiky, určite ti tento víkend nezaškodí. :)

Harmonogram

Aj na časy, kedy nebudeme naživo spolu sme ti pripravili materiály na precvičovanie.
Presný harmonogram tvojej prípravy doma však nechávame na teba.

Dátum 1. hodina

2. hodina

3. hodina

4. hodina

0 04.01. Matematika Matematika Matematika Matematika
1 11.01. Slovenský jazyk Slovenský jazyk Anglický jazyk Anglický jazyk
2 25.01. Matematika Matematika Náboženstvo Náboženstvo
3 08.02. Slovenský jazyk Slovenský jazyk Anglický jazyk Anglický jazyk
4 29.02. Náboženstvo Náboženstvo Matematika Matematika
5 07.03. Test - anglický jazyk Test - matematika Test - slovenský jazyk Test - náboženstvo

* 1-5 víkend sú súčasťou kurzu

Prihlasovanie

Na prípravu na prijímacie pohovory sa môžete prihlásiť pomocou formulára, ktorý sa zobrazí po kliku na tlačidlo nižšie. Je možné vybrať si ľubovoľný termín, nie však len jeden predmet, ktorý sa daný deň učí.